Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
1974 yılında kurulan firmamız 47 yıldır mermer ve granit işleme üzerine hizmet vermektedir. Firmamızın ana prensipleri hızlı ve zamanında teslimat , koşulsuz müşteri memnuniyeti , tüm kullandığımız ürünlerin A kalite olması ve çalışma fırsatı bulduğumuz müşterilerimizin bu prensipleri asla değiştirmeyeceğimizden emin olmasıdır. Bu yönde bireysel ve kurumsal müşterilerimize uygulamasını yapmış olduğumuz mutfak tezgahları, mermer masalar, mermer ve granit döşeme kaplama denizlik parapet dış cephe kaplama işleri ile ilgili sürekli olumlu geri dönüş almaktayız. Tedariklerimizi hem iç piyasadan hem de yurtdışından ithal olarak yapabilmekteyiz. Proje bazlı ürünlerde dünyanın her yerinden mermer ve granit ithalatı yapabilmekteyiz. İç piyasada bulunmayan tüm mermer ve granitlerin ithalatını firmamız gerçekleştirmektedir. Uygulama konusunda uzman olan personelimiz ile binlerce metre çeşitli uygulamayı sorunsuz ve zamanında teslim etmenin onurunu yaşamaktayız. Parkurumuza eklediğimiz yeni makineler ile fason kesim alın pah cila işlemlerini tüm plakalar ürünler için milimetre hassasiyetinde yapmaktayız.
5 5 Hakkımızda
47
Yıllık Tecrübe
%100
Profesyonel işçilik
%100
Müşteri Memnuniyeti
Mezar Modelleri
NEDEN SEKTÖRDE 1.NUMARAYIZ ?

47 Yıllık deyim, tecrübe ve bilgi deneyimimiz ile teknolojiyi kullanarak yenilikçi, yüksek üretim kapasitesi, işin ehli profesyonel ustalar, kaliteli malzeme ve yetkinlik ile mermer sektörünün en iyisiyiz.

Mezarlıklar Müdürlüğünün Bize Verdiği Inşaat Süresi 30 Gündür. Bizim Mezarı Müşteriye Teslim Süremiz Genel Ortalaması 7-10 Gün Süre Zarfında Değişir. Bu Süre Mezarın Durumu (Eski Mezarın Kırılması Gibi Durumlar) Veya Lahit Yapılması Gibi Durumlarda Süre Uzaya Bilir.

Bütün Mezar Yapılarımızda 6 Mm Hasır Demir Kullanılmaktadır.

Genelde Mezarların %80 Den Fazlasında Marmara Mermer Kullanılmakta Marmara Mermer Genel Kullanımda Sıkıntısız Olsa Da Granit Mermer Çeşitlerine Göre Daha Az Dayanıklıdır. Bunun Yanında Marmara Mermerin Granite Oranla Fiyatı Ve Işlemesi Çok Daha Uygundur.

Mezarın En Önemli Kısımlarından Olan Baş Taşları Için De Mezarlıklar Müdürlüğünün Belirledi Yükseklik Ve Genişlik Ölçüleri Vardır. Kalınlık Olarak Ise 4cm-6cm-8cm-10cm Lik Mermerler Den Baş Taşı Yapıla Bilir. Yazı Fondu Istenildiği Gibi Seçile Bilir. Mermere Dilediğiniz Gibi Oyma Veya Kabartma Yazı Yazılabilir. Dilerseniz Baş Taşına Porselen Resim Yapılır. 

7 4 Hakkımızda
Hemen Ara